Top
E-Mail :
info@eksizdere.com
Müşteri Destek Hattı:
+90 533 568 32 38
Çalışma Saatleri
08:00 - 18:00

Eksiz Dere

Sorunsuz Dere ve Oluk Sistemleri

Eksiz dere yağmur oluğu sistemi benzersiz estetik görünüm tasarımı ve teknik üstünlükleri sunmuş olduğu renk seçenekleriyle tercih edenlere fark kazandırıyor. Zorlu iklim koşullarında güvenle kullanabileceğiniz eksiz dere sistemi kar birikmesi sıcak soğuk etkilerden zarar görmemektedir.

Uygulamalar Resimleri

Başlangıçta dikiş olmaması, sızıntı olmadığı anlamına gelir. Bu, suyun evinizden uzaklaştırılmasına yardımcı olur ve temelinizin etrafına veya bodrumunuza aşırı su sızmasını azaltır. Kusursuz tasarımımız ayrıca oluk sisteminin sağlamlığını ve bütünlüğünü korumaya yardımcı olur, böylece genişleme, daralma, donma ve kuvvetli rüzgarların dikişsiz çelik olukumuz üzerinde çok az etkisi olur veya hiç etkisi olmaz.

Ve aynı zamanda harika görünüyor! Eksiz dereler, tam oturması için yerinde özel olarak kesilir ve evinizin alt kısmı ve ön cephesiyle mükemmel uyum sağlar. Düşük dereceli oluk sistemleri, genellikle bir evin saçaklarına tam anlamıyla yapıştırılmış, sonradan düşünülmüş gibi görünür. Sistemimiz mevcut yapı ile tam olarak bütünleşir.Evinizin kaldırım değerini gerçekten artırabilecek bir oluk sistemidir.

Dayanıklılık

Dayanıklı, 28 ayar, sıcak daldırma, G-90 galvanizli çelik kullanıyoruz. Bu, alüminyum veya vinile göre çok daha fazla güç sağlar ve kırışmaya, oyulmaya ve diğer yaygın oluk hasarlarına karşı daha dayanıklıdır.

Diğer oluklar kurulum müteahhitleri tarafından sunulanlar gibi çoğu normal oluk sistemleri, ABC Dikişsiz oluklar gibi değildir. Bu ürünler tipik olarak yapı ve kalite açısından daha düşüktür ve daha fazla soruna ve maliyetli onarımlara yol açar.

Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin